محل تبلیغات شما

مرحله 1: حداقل یک چیز کوچک در مورد دختر خود بیاموزید

حداقل در مورد دخترتان چیزی بیاموزید

او چه رنگی را دوست دارد؟ اگر ایده ای ندارید ، به این فکر کنید که او اغلب چه رنگ هایی را در مورد خود می پوشد یا دارد. کیف ، تلفن ، کفش ، لپ تاپ او چه رنگی است؟ به احتمال زیاد جوابها در اطراف شما وجود دارد.

چگونه او را توصیف می کنید؟ عصبی؟ طبیعت-y؟ نرم و عاشقانه؟ شغلی / هدف گرا؟ ظریف یا پررنگ؟ خجالتی یا خروجی؟ خنده دار ، دمدمی مزاج ، جدی؟ حتی فقط یک یا دو توصیف کننده کمک خواهد کرد.

آیا او به گل حساسیت دارد؟ ارزش فهمیدن آن را دارد. اگر نمی خواهید واضح باشید و بپرسید ، وقتی بیرون با هم هستید چند گل پیدا کنید تا او بو کند. به شما ایده خوبی می دهد

افزودن سipال TipAsk نظرات بارگیری

مرحله 2: چه می خواهید بگویید؟

چه می خواهی بگویی؟

تصمیم بگیرید که ژست شما سعی دارد چه بگوید.

من شما را دوست دارم و می خواهم بیشتر دنبال کار بروم؟

ممنون از یک عصر عالی

من کاملا عاشق شما هستم و می خواهم همه بدانند؟

تولد / سالگرد / باتمیزه مبارک؟

من واقعاً برای کاری که کردم / گفتم / فراموش کردم متاسفم؟

فقط داشتم فکر می کردم که اصلاً بدون دلیل چقدر ممکن است این گلها را دوست داشته باشی؟ (این خصوصاً مورد خوبی است)

مرحله 3: گل فروشی پیدا کنید

گل فروشی پیدا کنید

به دفترچه تلفن مراجعه کنید تا یک گل فروشی محلی پیدا کنید. اگر چندین گل فروشی و بررسی در دسترس است ، برای کمک به شما در تصمیم گیری ، آن ها را بررسی کنید. اگر در نزدیکی آن را پیدا نکردید ، سعی کنید بقالی با پیشخوان گل پیدا کنید. حتی این هم از هیچ چیز بهتر است!

اگر در نزدیکی شما یکی وجود دارد ، بازار کشاورزان نیز مکانی عالی برای یافتن گل های تازه و حمایت از پرورش دهندگان محلی است.

مرحله 4: از یک حرفه ای کمک بگیرید

از یک حرفه ای کمک بگیرید

خوب است که متوقف شوید و به همه دسته گلهای از قبل تنظیم شده آنها نگاه کنید. اما این را بدانید: با تهیه سفارشی بیشتر پول خود را دریافت خواهید کرد

بعد از اینکه به اطراف نگاهی انداختید ، شخصی را که در آنجا کار می کند پیدا کنید و موارد زیر را به او بگویید:

"من می خواهم ترتیبی برای (مناسبت / دلیل) انجام شود." . حتی اگر گلها بخواهند بگویند "متاسفم" ، سر و صدا کنید و گل فروشی کاملا از شما مراقبت خواهد کرد.

"من می خواهم از (رنگهای مورد علاقه دختر) استفاده کنم." گل فروشی معمولاً به شما یک زن و شوهر از رنگهای رایگان توصیه می کند. اگر دختر شما جسورتر است ، به دنبال رنگ های متضاد یا متضاد بروید. اگر او نرمتر است ، به دنبال پالت سایه های مشابه بروید.

"من می خواهم به نظر برسد (با این حال شما دخترت را توصیف می کنی)." این به گل فروشی کمک می کند تا اشکال و اندازه شکوفه ها را همراه با فضای سبز بیشتر برای پر کردن آرایش انتخاب کند.

"من می خواهم هزینه کنم (بودجه شما)." بلافاصله به گلفروش ها اطلاع دهید که دامنه قیمت شما چقدر است تا بتوانند بودجه شما را در حد کمال کار کنند. خجالتی نباشید ، در غیر این صورت با شوک استیکر روبرو خواهید شد.

از اصالت داشتن نترسید. گل رز برای هر دختر یا هر مناسبت نیست. این شانس وجود دارد که شما اولین شخصی نیستید که دوازده گل رز را تحویل می دهید ، بنابراین مطمئن شوید که راهی برای برجسته کردن پیدا کرده اید! اگر تصمیم دارید با گل رز بروید ، از گل فروشی ها توصیه کنید تا از استانداردهای کسل کننده جلوگیری کنید.

حالا تماشای رفتن آنها به محل کارشان را تماشا کنید! مردم دوست دارند از آنها مشاوره گرفته شود ، و این یک روش عالی برای تشویق خلاقیت از کسی است که در غیر این صورت ممکن است روز خود را صرف چیدن گلبرگ های قهوه ای از شکوفه های در حال مرگ کند.

پاداش اضافه شده: گل فروشی ها در صورت تکمیل جلوه یا افزایش طراحی آنها ، غالباً کمی از بودجه شما را بدون پرداخت هزینه اضافی صرف می کنند. آنها می خواهند به اندازه شما به کار خود افتخار کنند و اغلب دسته گل زیبایی را از آنچه می توانستید از قبل خریداری کنید به شما ارائه می دهند!

مرحله 5: اگر نمی توانید گل فروشی پیدا کنید چه کاری باید انجام دهید

اگر نمی توانید گل فروشی پیدا کنید چه باید کرد

اگر نمی توانید گل فروشی پیدا کنید چه باید کرد

سعی کنید برای خرید گلهای خود از مراجعه به فروشگاه راحتی / پمپ بنزین خودداری کنید ، اما اگر مجبورید به این امر متوسل شوید ، هنوز راههایی وجود دارد که می توانید کلاس خود را طبقه بندی کنید:

پلاستیک را از گل خارج کنید

مقداری دستمال کاغذی رنگی ، کاغذ قصابی یا کاغذ کاردستی و مقداری روبان یا رافیا یا هر چیزی که می توانید پیدا کنید تا آنها را ببندید

کارت خود را بسازید (مرحله 6 را ببینید)

مرحله 6: نوشتن کارت

کارت بنویسید

این قسمت سختی است ، اما شما خوب خواهید شد!

آن را کوتاه و ساده نگه دارید. از هر چیز عمومی یا پنیری پرهیز کنید و آن را صادقانه جلوه دهید. حتی چند کلمه که به خوبی انتخاب شده باشند ، دورتر از برخی از غزلهای بیش از حد نقل شده خواهد بود.

اگر کاملاً گیر کرده اید ، توصیه می کنم از یک سایت معروف نقل قول استفاده کنید. من Bartelby's یا QuotationsPage.com را توصیه می کنم که در آن می توانید کلمه یا عبارتی را در یک جعبه تایپ کنید و نتایج زیادی بدست آورید! اما خاص باشید: جستجوی "عشق" احساس شما را رها خواهد کرد. کلمه ای را پیدا کنید که برای شما یا مناسبت دارای اهمیت باشد و از آنجا بروید.

به یاد داشته باشید ، هنگام نقل قول از کسی ، نام او را در انتهای نقل قول وارد کنید. در غیر این صورت ممکن است دختر شما فکر کند که شما سعی دارید یکی را روی او بکشید! اطمینان حاصل کنید که اعتبار را در موعد اعتبار خود اختصاص دهید.

برای خرید آنلاین گل ، تاج گل ترحیم تسلیت و تاج گل تبریک ،باکس گل ، دسته گل ، گل خواستگاری ، باکس گل و بالن برای تولد و . در تبریز به وبسایت رزلاکچری مراجعه نمایید.

مرحله هفتم: به گلها ببوسید ، بوسه بگیرید !!

گل بدهید ، بوسه بگیرید !!

آخرین مرحله تصمیم گیری در مورد زمان و نحوه تحویل هدیه گرانبهاست

.

اگر او را در خانه اش می گیرید ، ترفند پشت گل پشت کلاسیک است.

اگر قرار است تمام روز با هم بیرون باشید ، فکر کنید آیا او می خواهد یک دسته گل بزرگ را در ماجراهای شما حمل کند (احتمالاً نه). اگر اینگونه است ، در یک کولر ارزان قیمت سرمایه گذاری کنید و آنها را تا پایان تاریخ در صندوق عقب ماشین خود ذخیره کنید. اگر ماشین یا صندوق عقب ندارید ، خلاق باشید. از اندیشه شما قدردانی خواهد شد

اگر در محل کار / مدرسه با او ملاقات می کنید ، تصمیم بگیرید که آیا او همان دختری است که توجه را دوست دارد. اگر چنین است ، وقتی تعداد زیادی از افراد در اطراف هستند گلهای او را بهار دهید. در غیر این صورت ، صبر کنید تا تنها شوید.

نکته نهایی:

اگر دختری را برای قرار ملاقات از خانه او انتخاب می کنید و برای اولین بار او ملاقات می کنید - گلها را برای دخترتان بخرید. یک ساقه جداگانه و منفرد از چیزی که واقعاً زیباست را به مادرش بدهید. نقاط جدی در اطراف. به طور جدی.

جهت مشاهده نمونه کار های موجود به وبسایت رزلاکچری مراجعه نمایید.

گل خونه رز لاکچری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها